Banesë me qira në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 91.5 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Zeka Patundshmëri

Ofronë banesen apo edhe zyre për biznesë,për qiradhënje në lagjen Arbëri,afër Ambasades të SHBA,si dhe përballë KK Prishtinës.

Banesa gjindet në katin e 5,është e mobiljuar por mobilohet sipas shijes së qiramarrësit.

Banesa përbëhet:

Qëndrimi ditor me kuzhinë

Dy dhoma gjumi

Dy banjo ,depoja dhe ballkoni

Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e banesës .

Mos hezitoni të na kontaktoni,ose për për një vizitë në ambijentet tona të punës.

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Ulpianë D 6 H 3 k 1

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]