Banesë me qira në Fushë Kosove

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 80 M 2

Description

Në Fushë Kosovë në rrugën Hamdi Grejqevci,JEPET ME QIRA banesa 2+1.
Me një sipërfaqe prej 80 m²,banesa orgonizohet në hyrje me koridor,qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë,dy dhoma gjumi ,një banjo dhe depo.
Banesa ka garazhen e vetë.
Ndodhet në katin 7 në objektë të ri me dy ashensora.
Banesa është e mobiljuar tash dhe e pa banuar më parë.

Për më shumë na kontaktoni.
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 45
Rruga Mark Dizdari
Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]