Banesë me qira në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 90 M 2
  • Year Built: 2018

Description

Shitet banesa e banueshme më parë 2+1 në lagjen Arbëri në Prishtinë.

Banesa ndodhet në katin e 1-të,të objekti i ndërtuar në vitin 2018,me një sipërfaqe pre 90 m²,orgonizohet në qëndrim ditor me kuzhine e dalje në ballkonë,dy dhoma gjumi ,një koridor ,dy banjo.

Shitet kështu si është në foto,dhe me dokumentacjon të rregulltë.

Banesa ka pamje nga jug-përëndimi,qmimi dhe kushtet e banesês bëhen me pronar të banesës.

Për më shumë informacjone ju lutemi të na kontaktoni osete na vizitoni.

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Ulpianë D 6 H 3 K 1

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë

 

 

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]