Banesë e gatëshme në Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 113.09 M 2
  • Year Built: 2020

Description

Banesa 3+1 për shitje,në rrugën Ukshin Kovaqica në Mati Prishtinë.
Banesa ka një orgonizim,në një dhomë ndeje,së bashku me kuzhinë,3 dhomë gjumi,2 banjo+1 depo dhe ballkon.
Pozicjonim i mirë për të arritur në qytet dhe pêr të dalë nga qyteti.
Banesa ka 113.09 metra,kati i 4 dhe pamje nga Lindja-Përëndim,e gatëshme për banim.
Banesa është e gatëshme për banim,dhe në rregull për aktin noterijal,dhe është pronë e nën kontraktorit.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni,ose në ambibijentet e tona të punës:
+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulavardi Bill Clinton
Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]