Banesa-Zyre me qera

450€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 86 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Lëshohet me qera Banesa-Zyre, 86 m² në rrugën Ahmet Krasniqi në Arbëri-Prishtinë.

Banesa-Zyre ndodhet me pamje nga rruga kryesore dhe përbëhet nga 3 hapësira dhe dy banjove,dhe gjendet në katin e 1.
Banesa-Zyre mund të përdoret për veprimtari të ndryshme biznesi si:Zyre të ndryshme, ordinancë, administratë, call center etj.

Lokali për momentin është i lëshuar në qera mujore prej 450 eu ,dhe po sa të gjejmë qiramarrësin e ri lëshohet në qiramarrësin e ri.

Informatat:

Tel:+383/049 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Ulpiana D6 H45
Rruga Mark Dizdari
Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]