Banesa për shitje

1,000€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 79.66 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Zeka Patundshmëri si gjithëmon sa më afër të klientëve tonë,kësaj here për ju një banesë shumë të mirë ,dhe hapsirë e pamje të bollëshëme.

Banesat e mira si kjo është e vështirë të gjinden por jemi ne të cilët e gjejnë banesën e duhur për ju.

Banesa ka një sipërfaqe totale prej 79.66 m²,me orjentim nga lindja,si dhe gjindet në lagjen Prishtina e Re.

Banesa është në fazën përfundimtare dhe pritet të përfundoje në gjysmën e parë të 2024.

Banesa disponon :
Ambijent ndenje, kuzhina dhe trapezerija e tëra me dalje në ballkonë.
Dy dhoma gjumi.
Një banjo&wc.

Qmimi bëhet sipas marrëveshjes me pronarin ,si dhe pagesat mund të bëhet deri në 2024!

Mos hezitoni të na kontaktoni për këtë banesë,apo edhe për të tjerat që i kemi në dispozicjon për ju.

INFORMATAT:
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]