Banesa për shitje në Vushtrri

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 110.61 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Banesën të cilën e prezentojmë për shitje, ka një hapsirë prej 89,43 m² banim dhe 21,60 m² , banesa gjendet në Kompleksin e Dijari Estate në Vushtrri.

Në këtë hapsirë janë të përfshira:
Qëndrimi ditor&Kuzhina, dy dhoma gjumi ,dy banjo&WC dhe ballkoni.

Objekti është në fazën përfundimtare të punëve dhe pritet të përfundoje në pjesën e parë të 2024-të.

Kontrata për këtë pronë bëhet me notarë.

Për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni :

Agjensioni: Zeka Patundshmëri.

📞049 507 502

🌐www.zekagroup.info
📧info@zekagroup.info
📍Adresa: Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]