Banesa për shitje në Vushtrri

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 66.84 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 66,84 m² me lokacion pranë magjistrales Vushtrri-Mitrovicë në Vushtrri. .

Banesa ka orientim të mirë nga jugu, me këtë renditje të hapësirave të brendshme: Qëndrim ditor me kuzhinë dhe dalje në ballkon, një dhomë të gjumit, banjo dhe depo.

Sistemin e ngrohjes e ka merrymë, poashtu, ka hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.

Banesa lëshohet për banim gjatë vitit 2024.

Banesën mund ta shikoni qdo, ditë të punës me një termin paraprak.

‐————————————————————————
+383/049 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari D6-H45
Prishtinë-Ulpianë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]