Banesa per shitje në Ulqin

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 40.5 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Në rrugën Vëllezërit Frashëri në Ulqin-Mali i Zi,një ndërë zonat më të mira të asajë ane.

Shitet banesa -garsonjerkë ,në ndërtim e sipër që pritet të përfundoje deri në fundë të 2025-të.

Banesa gjendet në katin e 3-të ,dhe ka një sipërfaqe totale prej 40.5 m².

Orgonizohet në një qëndrim ditor me dalje në ballkon, një dhomë gjumi,banjo&wc dhe ballkoni.

Ndërtesa ka ashensor, dhe ka parking me laure me qasje vetëm të banorëve residents.

Mos hezitoni të na kontaktoni, për një vizitë në këtë pronë apo edhe në të tjerat.
——————————————————————–
Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]