Banesa për shitje në Ulqin-Mali i Zi

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 40.5 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 40,05 m², e cila ndodhet në qytetin e Ulqinit pranë rrugës Vllëzerit Frashëri.

Banesa orgonizohet nga:Qêndrimi ditor&Kuzhina, një dhomë gjumi,banjo&wc dhe ballkoni.

Banesa pritet të jetë e gatëshme gjatë vitit 2024-të.

Objekti ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe hapësirë parkingu në oborrë.

Për të mësuar më shumë për këtë banesë, apo edhe të tjerat na kontaktoni!

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]