Banesa për shitje në Ulpianë-Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 63.08 M 2
  • Year Built: 1978

Description

Shitet banesa e ndërtuar në vitin 1978-të, me sipërfaqe 63.08 m² neto në lagjen Ulpianë, përballë QKUK në Prishtinë.

Ka orientim nga veriu dhe ka këtë përbërje: Qëndrim ditor me kuzhinë dhe dalje në ballkonë, dy dhoma të gjumit, një banjo&wc.

Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos, ndërsa ka dhe kondicioner.

Ndërtesa nuk posedon ashensor, si dhe hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.

Banesa është e renovuar dhe shitet kështu siq shihet në foto.

Për më shumë na kontaktoni:

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]