Banesa për shitje në Ulpianë-Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 65 M 2
  • Year Built: 1078

Description

Banesa në shitje me flete poseduse, në lagjen Ulpiana, pranë QKUK në Prishtinë.

Banesa ndodhet në katin e 3-të banimit,një ndërtim i vitit 1978-të,me sipërfaqe 64.5 m² neto ,si dhe 30 m² podrum të shfrytëzueshëm.

Banesa ka sistemin e ngrohjes me Termokos.

Banesa orgonizohet:
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë.
Dy dhoma gjumi.
Një banjo&WC me dritare
Një ballkonë.

Për më shumë detaje, mos ngurroni të na kontaktoni!

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]