Banesa për shitje në Skenderaj

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 105 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Shitet banesa në Skenderaj, në fazën e ndërtimit e cila pritet të përfundoje në Dhjetor të 2023.

Banesa është e pozicjonuar në katin e 1-të teknik,me sipërfaqe totale prej 105,70 m².

Banesa disponone:

Ambijent ndenje së bashku me këndin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy banjo&wc dhe ballkoni.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës ,banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës, natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpiana-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]