Banesa për shitje në Skenderaj

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 68 M 2
  • Year Built: 1980

Description

Nëse ëndrrat tuaja jan vështirë ,për tu bëre realitet?
Atehere ne Zeka Patundshmëri,e realizojmë ëndrren tuaj ….

Sot prezentojmë banesen në Skenderaj me fletë poseduse, mu në qendër të qytetit si dhe thuajse përball objektit të Komunës, banoret nga ky kompleks kane qasje të lehtë në qytet.

Banesa gjendet në katin 3 dhe me 68 m² neto, ofron komoditet dhe hapsirë të bollshme.

Objekti është ndërtim i vitit 1985-të, por banesa është e renovuar e tëra siq shihet edhe në fotot dhe pritet të finalizohet shpejtë.

Banesa ka pamje nga jug-përëndimi, dhe pamje nga qendra.

Renditja e baneses:
Qëndrimi ditor&Kuzhina
Dy Dhoma gjumi
Dhe një banjo&Terrasa

Për më shumë informacjone na kontaktoni në telefonë,ose na vizitoni në ambijentet tona të punës.

Tel:+383/049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]