Banesa për shitje në Shkup

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 125 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Zeka Patundshmëri ofronë banesën për shitje në qendër të qytetit të Shkupit, vetëm 50 metra nga objekti i qeverisë të Shtetit Maqedonisë.

Banesa gjendet në katin e parë, pamje nga lindja-jugu-përëndimi, dhe me sipërfaqe 125 m² neto.

Është me pozicjonim të mirë dhe ka këtë renditje: Qëndrimin ditor me kuzhinë, katër dhoma të gjumit, 3 banjo&wc dhe 3 terasa.

Sistemin e ngrohjes e ka me energji,si dhe objekti është i pajisur me dy ashensor.

Objekti është e gatëshme, dhe ka leje të ndërtimit, kontrata e shitë blerjesë bëhet me notar.
‐——–‐———————————————————
Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]