Banesa për shitje në Prizren

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 93.7 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Banesën 3+1, në fazën e ndërtimit e cila pritet të përfundojë në fund të 2023, banesa gjendet në lagjen Dardania (Jaglenicë) në Prizren.

Banesa gjindet në katin e 2 të objektit, dhe me 93.7 m² bruto.

Banesa orgonizohet nga dhoma e ndenjës & kuzhina me trapezeri, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, depo dhe ballkoni.
Zona mjaftë përshtatëshme, për të jetuar dhe ofron kushte për një jetë sa më komode.

Çmimi dhe kushtet e marrëveshjesë bëhen me pronarë të banesës.

Për më shumë informacjone, ju lutem na kontaktoni:

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info.zekagroup.info
Zyret tona:
Ulpiana D 6 H 3 Kati 1
Rruga Mark Dizdari
Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]