Banesa për shitje në Prizren

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 99.17 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Shitet banesa 2+1, në lagjen Dardania në Prizren.
Banesa ka sipërfaqe prej
99.17 m² ,dhe ndodhet në katin e 6-të.

Banesa është e gatëshme gjatë vitit 2024.

Banesa orgonizohet nga:
Në koridor hyrës që bënë shpërndarjen në sallon&kuzhina me dalje në ballkon me ndriqim nga dy anet veri-lindje,dy dhoma gjumi si dhe dy banjo&wc.

Objekti është në fazën përfundimtare, dhe ka një ndërtim kualitativ,të mbikqyrur mirë.

Për më shumë për këtë banesë, ose rreth nesh na kontaktoni ose na vizitoni ne zyret tona.

Informatat:
+383/049 507 502

Web :www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45
Ulpianë-Prishtinë.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]