Banesa për shitje në Prishtinë-Veternik

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 99.51 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaaqe 91,51 m² në Veternik, nga ndërtuesi Alba Construction në Prishtinë.

Banesa ka orientim nga jugu me këtë orgonizim : Qëndrim ditor me kuzhinë dhe dalje në ballkon, dy dhoma të gjumi, banjo&wc .

Ssistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike te instaluar nën dysheme.
Ndërtesa ka dy ashensor dhe hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.

Qmimi i banesës për m² është 1300 eu.

Për të mësuar më shumë rrethë kësaj banese dhe të tjerave na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona.

Tel:+383/049 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari
Ulpiana D6-H45
Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]