Banesa për shitje në Prishtinë-Veternik

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 81.20 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Zeka Patundshmëri ofronë banesën për shitje, me sipërfaqe 81.20 m² me lokacion në lagjen Veternik, afër Albi Mall në Prishtinë,me ndërtues Trio Construction.

Banesa ka orientim të mirë nga dy anët Lindje-Përëndimi, dhe ka këtë përbërje: Qëndrim ditor së basku me kuzhinë dhe dalje në ballkon, dy dhoma të gjumit, dy banjo&wc si dhe një depo.

Banesa është në fazën përfundimtare dhe pritet të përfundoje gjatë vitit 2024-të.

Banesa ndodhet në njërën prej lagjeve më të kërkuara nga klientët për banim, me vendparkim dhe me qasje të afërt nga rrugët kryesore.

Për më shumë detaje mos ngurroni të na kontaktoni.

Tel: +[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]