Banesa për shitje në Prishtinë-Rruga B

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 129 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Shitet banesa 3+1 tek ndërtuesi KOMPLEKSI ARCADIS,tek rruga B në Prishtinë.

Ndodhet në katin e 6- të me sipërfaqe totale 129 m²,me orjentim nga Royal Mall.

Banesa është në fazën finale të ndërtimit dhe kontrata bëhet tek notari.

Banesa orgonizohet:
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinën.
Tri dhoma gjumi.
Dy banjo&wc
Depoja dhe Ballokoni.

Për më shumë informacjone, apo një vizitë në pronë na kontaktoni ne:

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]