Banesa për shitje në Prishtinë-Mati

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 66 M 2
  • Year Built: 2017

Description

Tek Mati 1 në Prishtinë e buzë rrugës A ,në një nga komplekset më i bukura të asajë zone,ofrojmë banesën për shitje 2+1+1 banjo&wc.

Prona ndodhet në katin e 6-të ,dhe me pamje nga përëndimi.

Orgonizohet në një ambijent ndenje të bollëshëm me dalje në ballkon dhe së bashku me kuzhinë dhe trapezerija,2 dhoma gjumi, koridori i hapur dhe banjo&wc.

Banesa është totalisht e mobiljuar dhe investuar mirë në një sipërfaqe 66 m² me një super pamje,dhe është me nxemje nga termokos!
Ka dokumentacjon për tek notari ,qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës.

Për më shume na kontaktoni:

Telefononi:+383/049 507 502
+383/046 507 502
Websit:info@zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona :
Rruga Mark Dizdari
Ulpiana D6-H45-Kati 1
Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]