Banesa për shitje në Prishtinë-Mati

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 65 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Shitet banesa 1+1 prapa rrugës C në Prishtinë me sipërfaqe totale 65,11 m².

Banesa ndodhet në katin e 6-të objektit dhe pamje të mirë.

Orgonizuar në ambijentë ndenje me kuzhine të përbashkëtme dalje në ballkonë,një dhomë gjumi dhe një banjo.

Banesa është e gatëshme për banim në dhjetor të 2024.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.

Mos hezitoni të na kontaktoni ,ose për një vizitë në zyret tona.

INFORMATAT:
Tel:+383/049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]