Banesa për shitje në Prishtinë-Mati

850€
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 91.20 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Shitet banesa 3+1 në rrugën Isë Kastrati afër Shkollë Milenjumi i Tretë në Prishtinë me sipërfaqe totale 91.20 M²

Banesa ndodhet në katin e 4-të objektit dhe pamje të mirë.

Orgonizuar në ambijentë ndenje me kuzhine të përbashkëtme dalje në ballkonë,3 dhoma gjumi dhe dy banjo.

Banesa është e gatëshme për banim në dhjetor të 2024.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.

Mos hezitoni të na kontaktoni ,ose për një vizitë në zyret tona.
INFORMATAT:
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Ulpiana D 6 H 3 K 1
Rruga Mark Dizdari
10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]