Banesa për shitje në Prishtinë-Mati

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 96.98 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Në Prishtinë në rrugën MuharremFejza,shitet banesa 3+1.

Banesa ka sipërfaqe prej 96.98 m², me pozicjonim nga lindja,dhe ndodhet në objektë ekzistues në katin e 5-të, me dy ashensorë.

Orgonizohet me koridor hyrës që bën shpërndarjen në sallonë&ambient gatimi,tri dhoma gjumi, dy banjo,dhe ballkoni.

Banesa ka dokumentacjon të rregulltë për pronarin e ri.

Mos hezitoni të na kontaktoni për këtë banesë,apo edhe për të tjerat që i kemi në dispozicjon për ju.

INFORMATAT:
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]