Banesa për shitje në Prishtinë-Mati

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 110 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Pranë rrugës Ndue Përlleshi, dhe jo largë rrugës B, shitet banesa 3+1, me sipërfaqe totale 110 m² në Prishtinë.

Banesa është e gatëshme për banim, dhe vjen me një vlerë shumë të mirë në treg.

Banesa ndodhet në kati e 1-të, dhe me pamje nga përëndimi.

Ka një planimetri të rregullt bruto, me një koridor në hyrje i cili bënë ndarjen te qëndrimi ditor me kuzhinë, tri dhoma gjumi, dy banjo&WC, depo dhe ballkoni

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐 www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]