Banesa për shitje në Prishtinë-Mati

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 80.2 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Shitet banesa 2+1 në Prishtinë, prapa lagjes Kodrina, me sipërfaqe totale 80,02 m²

Banesa ndodhet në katin e 6-të objektit dhe pamje të mirë.

Orgonizuar në ambijentë ndenje me kuzhine të përbashkëtme dalje në ballkonë, dy dhoma gjumi dhe dy banjo.

Banesa është e gatëshme për banim në dhjetor të 2024.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.

Mos hezitoni të na kontaktoni ,ose për një vizitë në zyret tona.
INFORMATAT:
Tel:+383/049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]