Banesa për shitje në Prishtinë-Mati 1

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 112.80 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Banesën 3+1, në fazën e ndërtimit e cila pritet të përfundojë në fund të 2023, banesa gjendet në lagjen Mati 1 në Prishtinë.

Banesa gjindet në katin e 6 të objektit, dhe me 112.80 m²,me orjentim nga përëndimi.

Banesa orgonizohet nga dhoma e ndenjës & kuzhina me trapezeri, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, depo dhe ballkoni.

Zona mjaftë përshtatëshme, për të jetuar dhe ofron kushte për një jetë sa më komode.

Çmimi dhe kushtet e marrëveshjesë bëhen me pronarë të banesës.

Për më shumë informacjone, ju lutem na kontaktoni:

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info.zekagroup.info
Ulpiana D 6 H 3 Kati 1
Rruga Mark Dizdari
Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]