Banesa për shitje në Prishtinë-Mati 1

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 63.27 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Shitet banesa 1+1 kati i 3-të, me sipërfaqe 63,40 m² me lokacion në Mati 1 afër rreth rrotullimit ku bashkohen rrugët Muharrem Fejza dhe Enver Maloku (C).
Me ndërtues Valoni Company.

Banesa ka orientim nga perëndimi dhe ka këtë përbërje:
Qëndrim ditor së bashku kuzhinë dhe dalje në ballkon, një dhomë të gjumit dhe një banjo&wc.

Banesa është e mobiljuar dhe e pabanuar, kontrata për këtë këtë banesë bëhet me avokat me garancë të shitësit.

Banesa ndodhet në njërën nga pjesët e Matit 1, zonë shumë e qetë dhe e ndërtuar tërësishtë.

Për më shumë na kontaktoni, dhe me një termin paraprakë mund ta vizitoni banesën.

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]