Banesa për shitje në Prishtinë-Mati 1

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 94.80 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Zeka Patundshmëri ofron banesën në lagjën Mati 1 në Prishtinë, me sipërfaqe totale 94.80 m².

Banesa është me pamje nga jugu ,gjegjesishte nga rruga A,si dhe pritet të përfundoje gjatë vitit 2024.

Banesa orgonizohet:

Qëndrim ditor me kuzhine dhe dalje në ballkon .
Dy dhoma gjumi
Dy banjo&wc

Qmimi është 1200 eu m²,kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës.

Për më shumë rreth nesh na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona.

INFORMATAT:

Tel:+383/049507502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:

Rruga Mark Dizdari D6-H45
Ulpiana-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]