Banesa për shitje në Prishtinë-Mati 1

980€
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 114.5 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Ofrohet për shitje banesa 114.15 m²,në lagjen Mati 1 në Prishtinë, ndërtim i VG Construction, largë nga shkolla fillore Pavarësija vetëm 400 metra, largë nga ambulanca 400 metra dhe nga rruga C vetëm 150 metra.

Banesa është e gatshme për banim në fund të 2023-të.

Banesa orgonizohet:
Nga qëndrimi ditor, së bashku me kuzhinën dhe dalje në ballkon me orjentim nga lindja, tri dhoma e gjumit po ashtu nga lindja,dy banjo dhe depoja.

Sistemin e ngrohjes është me rrymë ,dhe së shpejti pajiset edhe me nxemje me Termokos.
Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës,mund ta shikoni qdo ditë të punës, natyrisht me termin paraprak.

Informatat:
Tel:+383/49 507 502
+383/46 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari D6-H45
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]