Banesa për shitje në Prishtinë-Mati 1

104,000€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Garages
1

The space

  • Land Size: 75.73 M 2
  • Year Built: 2019

Description

Në Prishtinë në rrugën Ndue Përlleshi,afër rrugëve B dhe C,shitet banesa 2+1.

Banesa ka sipërfaqe prej 75,73 m², me pozicjonim nga lindja,dhe ndodhet në objektë ekzistues në katin e 3-të, me dy ashensorë.

Orgonizohet me koridor hyrës që bën shpërndarjen në sallonë&ambient gatimi,dy dhoma gjumi, një banjo,depo dhe ballkoni.
Si dhe garazha me depo ne podrum.

Banesa është totalisht i investuar ,komplet e mobiljuar dhe shumë pak e banuar,mobilimi është bashkëkohore dhe elektoshtëpiaket nga markat më cilësore në treg.

Banesa ka fletën poseduse dhe e gatëshme për pronarin e ri

Banesa shitet ashtu siq shihet në foto,dhe ka një qmim prej 104.000€ në total,me garazhe dhe depo.

Mos hezitoni të na kontaktoni për këtë banesë,apo edhe për të tjerat që i kemi në dispozicjon për ju.

INFORMATAT:
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]