Banesa për shitje në Prishtinë-Mati 1

1,250€
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 56.9 M 2
  • Year Built: 2015

Description

Pranë rrugës C në lagjen Mati 1, shitet banesa 1+1, e gatëshme dhe me fletë poseduse, me sipërfaqe totale 56.09 m² në Prishtinë.

Banesa vjen me një vlerë shumë të mirë në treg, dhe është e ndërtuar në vitin 2016-të.

Banesa ndodhet në kati e 7-të, dhe me pamje nga përëndimi.

Ka një planimetri të rregullt bruto, me një koridor në hyrje i cili bënë ndarjen te qëndrimi ditor me kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo&WC , dhe ballkoni.

Banesa ka një prej 1270 m² qmim që negocijohet, si dhe shërbimet ndaj agjensjonit prej 2% të shumës totale.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐 www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]