Banesa për shitje në Prishtinë-Emshir

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 62 M 2
  • Year Built: 2015

Description

Përjetoni kënaqsinë dhe komoditetin që ofronë banesa 1+1 në katin e 5-të ,me sipërfaqe totale prej 62 m².
Banesa ndodhet në lagjen Kalabri në rrugën Dervish Hima në Prishtinë.

Banesa është e gatëshëm për banim dhe e mobiljuar tërësishtë,me një organizim të mirë dhe pamje nga jug-përendimi.

Banesa orgonizohet nga:

Qëndrimi ditor&Kuzhina dhe dalje në ballkone.
Një dhomë gjumi.
Një banjo.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.
Kontrata bëhet me notar.

Mos hezitoni të na kontaktoni për këtë banesë ose edhe për të tjerat.

TEL:+383/049 507 502

WEB:www.zekagroup.info
EMAIL:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]