Banesa për shitje në Prishtinë-Emshir

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 120.5 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Ofrohet për shitje banesa, me sipërfaqe 120.25 m², e cila ndodhet në Prishtinë.

Banesa ka këtë përbërje : Qëndrimin ditor me kuzhinën me dalje në ballkon, tri dhoma të gjumit, dy banjo, depo dhe një ballkon.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.

​Objekti në të cilin ndodhet banesa ka dy ashensor, vend parkim për banorë .

Banesa pritet të përfundoje këtë vitë,si dhe ka një lokacion shumë të përshtatshëm për banim.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e pronës.

Mos hezitoni të na kontaktoni,për një takim apo ta vizitoni banesën.
‐————————————————————————

Tel:+383/049 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email :info@zekagroup.info

Zyret tona:
Ulpiana D6-H45
Rruga Mark Dizdari
10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]