Banesa për shitje në Prishtinë-Arbëri

985€
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 50.41 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Ofronë banesën për shitje në lagjen Arbëri në Prishtinë.

Banesa ka një orgonizim të mirë,dhe ka pamje nga lindja-jugu.

Hyrja në banesë bëhet në një koridor i cili mundëson shpërndarjen:
Qëndrimi ditor është së bashku me kuzhinë ,ndriqim të bollëshëm gjatë gjithë ditës, një dhomë gjumi,një banjo&WC .

Banesa gjendet katin e 2-të dhe ka 50.41 m² ,banesa është e gatëshme për banim në fillim të vitit 2024.

Qmimi i banesës është 980 € m²!

Banesa ka dokumentacjon të rregulltë per aktin noterijal.
Dhe është pronë e nënkontraktorit.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni.
——————————
Tel:+383/049507502
+383/046507502

Email:info@zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info

Ose në zyret tona në Prishtinë
Rruga Mark Dizdari
Ulpiana D 6 H 3 K 3

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]