Banesa për shitje në Prishtinë

1,220€
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 68.99 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Zeka Patundshmëri
Ofronë banesën në Mahallen e Muhagjerëve në Prishtinë.

Banesa ka një orgonizim të mirë,dhe ka pamje nga përëndimi.

Orgonizohet:
Hyrja e banesës bëhet në një koridor i cili mundëson shpërndarjen,qëndrimi ditor është së bashku me kuzhinë dhe ka dalje në ballkon me ndriqim të bollëshëm gjatë gjithë ditën, një dhomë gjumi,një tualete&wc dhe depo.

Ndodhet ne katin e 11 dhe ka 68.99 m²,pritet të jetë e gatëshme në fund të 2023.

Banesa ka dokumentacjon të rregulltë per aktin noterijal
dhe është pronë e nënkontraktorit.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni.
——————————
Tel:+383/049507502
+383/046507502

Email:info@zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info

Ose në zyret tona në Prishtinë:

Rruga Mark Dizdari
Ulpiana D 6 H 3 K 3
Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]