Banesa për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 43.5 M 2
  • Year Built: 1981

Description

Përjetoni kënaqsinë dhe komoditetin që ofronë banesa 1+1 në katin e 2-të ,me sipërfaqe totale prej 43,55 m² neto, si dhe 7 m² depo në podrum.

Banesa ndodhet në lagjen Dardania afër Stacjonit të Autobusëve në Prishtinë.

Banesa është e gatëshëme dhe e mobiljuar asht siq shihet në foto,dhe pamje nga jug-lindje.

Banesa orgonizohet në:

Qëndrimi ditor&një dhomë e improvizuar gjumi.
Një dhomë gjumi.
Kuzhina me trapezeri ndaras.
Një banjo.

Banesa ka dokumentacjon tē rregullt me fletë poseduse.

Mos hezitoni të na kontaktoni për këtë banesë ose edhe për të tjerat.

TEL:+383/049 507 502
WEB:www.zekagroup.info
EMAIL:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]