Banesa për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 121 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe prej 121,27 m² me lokacioni tek Prishtina e Re, objekti gjendet pranë rrugës Holger Petersen në Prishtinë.

Banesa ka këtë renditje.
Qëndrimi ditor&Kuzhina
Tri dhoma gjumi
Dy banjo&wc dhe ballkoni

Banesa është e gatëshëme gjatë vitit 2025-të.

Të gjitha këto veçori bëjnë këtë kompleks shumë të volitshëm për jetesë.

Për më shumë informacjone na kontaktoni.

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]