Banesa per shitje ne Prishtine

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 114 M 2
  • Year Built: 2025

Description

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe totale 114 m², banesa gjendet tek Xhambazët në Prishtinë, me ndërtues Vllëzerit Asllani.

Banesa sheh nga perëndimi, dhe ka këtë përbërje:Qëndrim ditor me kuzhinë dhe dalje në ballkonë, tri dhoma të gjumit,dy banjo&wc dhe depo.

Banesa është në fazën përfundimtare të punëve.

Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike .

INFORMATAT:

Për më shumë na kontaktoni:
Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]