Banesa për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 137 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Ofrohet për shitje një super banesë, me sipërfaqe 137 m² banim dhe 22 m² ballkonë, e tëra me pamje nga jugu, banesa gjendet në kompleksin “ACG”,pranë rrugës A në Prishtinë.

Kompleksi i “ACG” ka një ndërtim të standardeve më të larta evropiane.

Banesa ka këtë përbërje:
Qëndrimin ditor me hapësirë shumë të madhe, me dalje në dy ballkona njëri nga ata i madhe, ndërsa tjetri me i vogël.
Tri dhoma gjumi,të tri dhomat me dalje ne ballkona.
Kuzhina ndaras, me tryezari të ndarë, 2 banjo&wc,dy ballkona me madhësi normale, dhe ai i madhi.

Sistemin e ngrohjes me energji elektrike,nën dysheme.

Ndërtesa posedon fletën poseduse,dhe kontrata bëhet me notarë.

Të gjitha këto cilësi të këtijë kompleksi, ja shtonë edhe segmenti i rrugës A.

Për klientë serioz dera është e hapur qdo herë,kështu që novojiteni të na kontaktoni dhe ne jemi tek objekti.

Telefoni:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]