Banesa për shitje në Prishtinë

1,400€
Area (M 2)
1
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Garages
1

The space

  • Land Size: 120 M 2
  • Year Built: 2015

Description

Nëse ëndrrat tuaja janë vështirë të realizohen ,për tu bëre realitet?
Atehere ne Zeka Group-Patundshmëri,e realizojmë ëndrren tuaj ….

Sot prezentojmë banesën në një objekt i ndërtuar privat në Prishtinë, banoret nga ky kompleks kan qasje të lehtë në qytet, sepse banesa gjendet prapa Teatrit Kombëtar.

Banesa gjendet në katin e 2-të dhe me 120 m² ofron komoditet dhe hapsirë të bollshme.
Banesa është e gatëshëm dhe e mobiljuar në tërësi.

Renditja e baneses:
Qëndrimi ditor&Kuzhina me dalje në ballkon e pamje nga jugu-përëndimi.
Tri Dhoma gjumi.
Dy Banjo&wc.
Garazha dhe depo gjenden në katin përdhesës.

Banesa ka një hapsirë të përbashkët ,ku mund të përdoret nga të gjithë banoret e objektit.

Për blerësës serioz, dera është e hapur qdo ditë të punës, natyrisht me termin paraprak.

Tel:+383/049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]