Banesa për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
4
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 138.4 M 2
  • Year Built: 2025

Description

Ofrohet për shitje banesa me kushte të volitshëme, banesa ka këtë sipërfaqe totale 138,4 m², në kompleksin Grand Tower në lagjen Prishtina e Re.

Banesa ka orientim nga jugu dhe ndërtimi i objektit do të përfundoj në vitin 2025.

Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.

Ndërtesa posedon ashensor,e mundur edhe garazha të i bashkangjitet.

Pamja ku gjendet banesa mundëson pamje të gjithë qyteti të Prishtinës.

Ju presim që na kontaktoni.

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]