Banesa për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 112 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Zeka Patundshmëri ofron banesën në lagjën Prishtina e Re, me sipërfaqe totale 112,34 m², me ndërtues Vllëzerit Asllani.

Banesa duhet të jetë e gatëshme,gjatë vitit 2024-të.

Banesa orgonizohet:

Qëndrim ditor me kuzhine dhe dalje në ballkon .
Tri dhoma gjumi,njëra nga dhomat me banjo personale.
Dy banjo&wc
Ballkoni

Për më shumë rreth nesh na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona.

Tel:+383/049507502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]