Banesa për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 62.9 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Shitet banesa 1+1,në objektin e Delta Invest në lagjen e Prishtina e Re në Prishtinë.

Banesa ka një sipërfaqe totale prej 62,9 m²,dhe është e gatëshme për banim gjatë vitit 2024 -të.

Banesa orgonizohet:
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinën dhe dalje në ballkonë.
Një dhomë gjumi.
Një banjo&wc dhe depoja.

Qmimi i banesës është 1050 eu m²,dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës, mund ta shikoni qdo ditë pune,natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:

TEL:+383/049 507 502

WEB:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]