Banesa për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 54 M 2
  • Year Built: 1989

Description

Ofrohet për shitje banesa në Prishtinë me sipërfaqe prej 54 m² neto, si 20 m² depo të shfrytëzueshme në podrum.

Banesa ndodhet në lagjen Bregu i Diellit,por pranë Rrugës B, ndërtim i vjetër i ndërtuar në vitin 1989.

Ndodhet në një vend të sigurtë me qasje të lehtë për në rrugën B.
Banesa është në një lagje mjaftë të përshtatshme dhe ka afër çdo shërbim që i nevojitet klientit.

Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos, vlen të theksohet se për këtë pronë kontrata bëhet me notarë, si dhe banesa ka fletën poseduse.

Banesa është e organizuar dhe e ndarë në këtë mënyrë.

– Qëndrimi ditor me kuzhinë
– Një dhom gjumi
– Banjo&WC
– Një balloknë të mbyllur

Tek Zeka Patundshmëri është qelsi dhe zgjidhja juaj!

Kontakti:
Tel: +383[049] 507 502
Website:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari D6-H45
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]