Banesa për shitje në Prishtinë

1,350€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 85 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Shitet banesa 2+1,në objektin e Rukollit në lagjen e Muhagjerëve në Prishtinë.

Banesa ka një sipërfaqe totale prej 85 m²,dhe është e gatëshme për banim.

Banesa orgonizohet:
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinën dhe dalje në ballkonë.
Dy dhoma gjumi.
Dy banjo&wc dhe depoja.

Qmimi i banesës është 1350 eu m²,dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës, mund ta shikoni qdo ditë pune,natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:

TEL:+383/049 507 502

WEB:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]