Banesa për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 105.42 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Në lagjen Kalabri në Prishtinë e buzë rrugës A 9 ,në një nga komplekset më i bukura të asajë zone,ofrojmë banesën për shitje 3+1+3 banjo&wc.

Prona ndodhet në katin e 6-të ,dhe me pamje nga përëndimi.

Orgonizohet në një ambijent ndenje të bollëshëm me dalje në ballkon dhe së bashku me kuzhinë dhe trapezerija,3 dhoma gjumi, koridori i hapur dhe 3 banjo&wc.

Banesa është me një orgonizim të mirë në një sipërfaqe 118.27 m² me një super pamje,dhe është me nxemje nga termokos!

Ka dokumentacjon për tek notari ,qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës.

Për më shume na kontaktoni:

Telefononi:+383/049 507 502
+383/046 507 502
Websit:info@zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona :
Rruga Mark Dizdari
Ulpiana D6-H45-Kati 1
Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]