Banesa per shitje ne Mitrovice

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 96 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Banesën të cilën e prezentojmë për shitje,ka një hapsirë prej 96 m², banesa gjendet në Kompleksin Anima në Mitrovicë, me ndërtues Ariani Company.

Në këtë hapsirë janë të përfshira:
Qëndrimi ditor&Kuzhina, dy dhoma gjumi ,dy banjo&WC dhe ballkoni.

Objekti është në fazën përfundimtare të punëve dhe pritet të përfundoje në pjesën e parë të 2024-të.

Kontrata për këtë pronë bëhet me notarë.

Për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni :

Tel+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]