Banesa për shitje në Malishevë.

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Year Built: 2024

Description

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe totale 86 m², banesa gjendet në Malishevë.

Banesa sheh nga perëndimi, dhe ka këtë përbërje:Qëndrim ditor me kuzhinë dhe dajle në ballkonë, dy dhoma të gjumit,një banjo&wc dhe depo.

Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike

Banesa ndodhet në katin e 2-të banimit, dhe pritet të përfundoje për pak kohë, banesa ka afër KK Komunal i Malishevë, QMF, markete, qerdhe etj.

Për më shumë na kontaktoni:
Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]