Banesa për shitje në Lipjan

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 63.70 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Zeka Patundshmëri ofronë banesën për shitje, me sipërfaqe prej 63,70 m², me ndërtues Cima Construction në Lipjan.

Kompleksi ka një vendndodhje, për ballë Stacjonit Policor,dhe ka qasje të lehtë në qendër të qytetit.

Banesa gjendet në katin e 2- të objektit, dhe pritet të përfundoje në fundë të vitit 2024-të.

Banesa ka këtë renditje:

Qëndrimi ditor&Kuzhina.
Një dhomë gjumi.
Një banjo&wc,si dhe ballkoni.

Për më shumë na kontaktoni:

Tel: +[383] 049 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]